Zajistěte si budoucí konkurenční výhodu s AutoStore

Jako nejrychlejší systém fulfillmentu na metr čtvereční na trhu nabízí AutoStore nejvyšší hustotu skladování ze všech automatizovaných skladovacích a vyhledávacích systémů (ASRS). AutoStore je flexibilní a modulární robotické řešení, které lze přizpůsobit vaší budově a které lze snadno rozšířit během provozu, když váš stávající systém přerostete.

Počet nainstalovaných řešení
375 +
Partnerem AutoStore jsme od roku
2003
Garantovaná doba provozu:
98 %
Vývojáři WMS jsme od roku
1998
eManager od roku
2006

Automatizace skladu vede k tomu, že vaši zaměstnanci vyřizují objednávky rychle a bezpečně, což vám na trhu poskytuje konkurenční výhodu. S řešením od společnosti Element Logic zaručujeme méně chyb při vychystávání, nepřetržitou kontrolu zásob, špičkovou dostupnost v oboru a žádný bod selhání.

Díky synergii mezi hardwarem AutoStore na míru a naším specializovaným softwarem eManager je vychystávací řešení od společnosti Element Logic jedinečné.

"Systém AutoStore je jedničkou v oboru automatizace skladů. Vejde se do jakéhokoli prostoru a zvýšil produktivitu a spokojenost zákazníků ve velkém množství podniků."

— Lasse Vik, Produktový Manažer AutoStore v Element Logic

Tohle je AutoStore

Mřížka

Hliníkové rámování kolem zásobníků a robotů. Mřížka vyrobena na míru vašemu prostoru.

Roboti

Roboti vybírají a doručují zboží po nejchytřejších dostupných trasách v mřížce, které vypočítá řídicí jednotka. Pracují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a podle potřeby se nabíjejí. Společnost Element Logic nabízí roboty z červené i černé řady. Kontaktujte naše odborníky a zjistěte, který model vyhovuje vašim potřebám.

Zásobníky

Zásobníky s dlouhou životností ukrývají vaše skladové zásoby. Databáze má v každém okamžiku úplnou kontrolu nad obsahem každého zásobníku. Zásobníky lze rozdělit do různě velkých oddílů.

Řídicí jednotka

Řídicí centrum AutoStore má neustálou kontrolu nad sítí a infrastrukturou ve vašem skladu. Zde se také v reálném čase zaznamenává stav zásob a robotů.

Porty

Přístavy dodávají vybrané zboží operátorovi k dalšímu zpracování. ConveyorPort s pásovým dopravníkem je skvělým řešením pro většinu zákazníků, ale pro ty se složitějšími potřebami můžeme nabídnout také CarouselPorty, SwingPorty nebo RelayPorty.

Inteligentní automatizace skladu pomocí AutoStore

Sklad AutoStore se během provozu průběžně optimalizuje. Často poptávané položky se automaticky umístí do horních zásobníků mřížky, čímž se zkrátí přístupová doba. V porovnání s manuálním skladem je výkon vychystávání v systému AutoStore desetkrát vyšší.

Otázkou, kterou často vznášejí společnosti, které se rozhodují, zda mají investovat do automatizace, je složitost a náročnost jejího používání. Společnost Element Logic jako dodavatel automatizačních systémů dělá instalaci, zavedení do provozu a obsluhu co nejjednodušší.

"Mít je poblíž v každé fázi projektu nám dávalo pocit bezpečí. Zúčastnili se všech stavebních schůzek, všech workshopů se zaměstnanci a pomáhali nám i v době stěhování. A v každém kroku procesu přispívali chytrými nápady."

— Rolf Inge Danielsen, ředitel logistiky, Berggaard Amundsen
AutoStore

Výhody automatizace pro zaměstnance

Automatizace usnadňuje ergonomizaci pracoviště. Je prokázáno, že snižuje psychickou a fyzickou zátěž, výrazně zlepšuje pracovní prostředí a snižuje riziko pracovních úrazů zaměstnanců. Nízké nároky na školení a malá složitost uživatelského rozhraní rovněž pozitivně ovlivňují nasazení pracovníků.

Při investicích do automatizace nejde o lidi nebo roboty, ale o lidi a roboty. Počet robotů lze v případě potřeby snadno navýšit, zejména v sezónní špičce. To se rovná menšímu množství stresu, přesčasů a nepříznivé pracovní doby pro vaše zaměstnance. Budete také méně závislí na dočasné pracovní síle, což povede k tomu, že budete moci investovat více prostředků do zaměstnanců, které již máte.

Reference našich zákazníků jsou naší nejsilnější stránkou

Ve společnosti Element Logic věříme, že naší největší předností je to, že naše zákazníky vždy stavíme na první místo. Přečtěte si některé z jejich příběhů a dozvíte se více o procesu přechodu od manuálního k automatickému skladu se společností Element Logic.

Chcete se dozvědět více o tom, jak může společnost Element Logic optimalizovat výkon vašeho skladu?

Spojte se s námi ještě dnes