Vaše podnikání je s námi v bezpečí

Náš specializovaný tým podpory je zde, aby zajistil, že díky systémům AutoStore a eManager dosáhnete špičkových výsledků.


Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více

Máme zkušenosti s pomocí našim zákazníkům při údržbě, podpoře, servisu a výcviku zaměstnanců. Jako důvěryhodní poradci poskytujeme našim zákazníkům služby přesahující jejich očekávání. Protože naší největší motivací je váš úspěch!

 

Podpora

Náš vysoce kompetentní tým podpory je jednou z velkých výhod všech zákazníků Element Logic. Můžeme vám pomoci prostřednictvím webu, e-mailu nebo telefonu, kdykoli potřebujete podporu. Jsme hrdí na to, že jsme jednou z nejdostupnějších a na služby zaměřených společností v tomto odvětví.

Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s řešením všech druhů podpory a otázek souvisejících se systémy AutoStore, eManager a veškerým okolním vybavením, stejně jako s údržbou, změnami v nastavení systému a opravami chyb.

Servis a údržba

Těší nás, že společnost Element Logic je vaším preferovaným specialistou na AutoStore®. Naši servisní technici vám pomohou udržovat a provozovat váš systém AutoStore nejefektivnějším způsobem. Jednou z našich hlavních konkurenčních výhod je naše zkušenostmi podložená schopnost proaktivně provádět údržbu přesně tam, kde a kdy je potřebná. Naši technici jsou schopni vykonávat plánovanou údržbu na místě bez přerušení každodenního provozu. Důvodem je spolehlivý a flexibilní design aplikace AutoStore®. Neustále sledujeme dobu provozu systému našich zákazníků.