Řešení na míru vašim potřebám

S automatizovaným skladovým řešením navrženým a dodaným společností Element Logic si můžete být jisti, že je vaše podnikání optimalizováno pro budoucí růst a potřeby.

 

Velikost skladu, provozní požadavky, výzvy a příležitosti se u jednotlivých zákazníků liší. Proto náš tým odborníků na AutoStore a expertů na intralogistiku na začátku každé spolupráce zmapuje vaše specifické potřeby a preference. Naši desingéři systémů využívají své odborné znalosti a kreativitu, aby načrtli dokonalé řešení pro váš prostor a maximalizovali váš úspěch.

Bez ohledu na to, zda máte k dispozici zcela novou skladovací budovu, nebo chcete využít stávající prostory, naši lidé pro vás navrhnou nejchytřejší a nejvýhodnější řešení. Nic není příliš malé ani příliš velké.

"Trávíme spoustu času analýzou čísel, porozuměním potřeb zákazníka a provádíme simulace, abychom našli řešení, které přinese největší hodnotu. Naším cílem je vytvořit co nejefektivnější řešení s co nejnižšími náklady pro zákazníka."

— - Lasse Vik, produktový manažer AutoStore, Element Logic
Design

Co lze očekávat od kapacity a efektivity

Provedeme několik testů námi navrženého řešení, abychom se ujistili, že je pro vás nejvýhodnější. Tým pro návrh systému vytvoří 3D modely a provede simulace různých scénářů, abyste měli představu o tom, co můžete od automatizovaného skladu očekávat, pokud jde o kapacitu a efektivitu.

Ve společnosti Element Logic si ceníme dialogu a budeme s vámi v úzkém kontaktu na každém kroku v cestě k automatizaci skladu. Společně se dohodneme na způsobu provedení instalace.