Manipulace s materiálem optimalizovaná pro AutoStore

Ve společnosti Element Logic pomáháme zákazníkům plnit jejich objednávky. Pro vytváření řešení, která jsou zisková a udržitelná, jsou zásadní naše flexibilní procesy manipulace s materiálem.

Manipulace s tokem materiálu zahrnuje pohyb, ochranu, skladování, kontrolu materiálu a jeho likvidaci. Každý krok materiálu na jeho cestě automatizovaným skladem je optimalizován pro automatické procesy systému AutoStore – je tak zajištěna efektivita, předvídatelnost a bezpečné pracovní prostředí.

Automatizace skladu od společnosti Element Logic se točí kolem a je přímo přizpůsobena systému AutoStore. Spolupracujeme s nejvhodnějšími dodavateli potřebného hardwaru a externích technologií na každém trhu a sestavujeme je na míru vašim potřebám. Manipulace s tokem materiálu je základní součástí komplexního řešení pro optimalizaci příchozího a odchozího toku zboží.

"Náš flexibilní přístup k manipulaci s tokem materiálu přidává hodnotu zákaznické zkušenosti s AutoStore. Každý návrh systému je optimalizován tak, aby zákazník získal z řešení co nejvíce."

— Michael Kawalier, výkonný ředitel pro prodej, Element Logic Německo
manipulace

Vytvoření spolehlivého a efektivního workflow

Typická řešení zahrnují pásové dopravníky, které optimalizují tok zboží od dodání k AutoStore a z AutoStore portu pro vychystávání do přepravní oblasti. V závislosti na rozsahu instalace může celkové řešení zahrnovat balicí stroje na kartony nebo pytle, automatické stavěče kartonů, etiketovací stroje, třídicí systémy pro odchozí objednávky a interní distribuci ve skladu.

Další úrovní automatizace je manipulace s tokem materiálu pomocí dopravníků, balicích a třídicích systémů. V kombinaci se systémy AutoStore a eManager vytvářejí tyto procesy spolehlivý a efektivní workflow, se kterým může vaše společnost růst.

Chcete se dozvědět více o manipulaci s tokem materiálu a systému AutoStore od společnosti Element Logic?

Spojte se s námi ještě dnes