Řešení a služby

Modulární a škálovatelná řešení, která zvyšují výkonnost skladů všech velikostí

Tohle je automatizace skladu s Element Logic

Pomůžeme vám maximalizovat úspěch vašeho podnikání tím, že vám dodáme automatizované skladové řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. Jako oficiální partner společnosti AutoStore máme desítky let zkušeností s vytvářením ziskových a udržitelných řešení pro naše zákazníky.

Nabízíme systémy pro fulfillment: Díky modulárním a škálovatelným řešením, osvědčeným technologiím a rozsáhlým odborným znalostem zajistíme, že splníte – a překonáte – požadavky svých zákazníků.

Zjistěte, jak může společnost Element Logic zefektivnit vaše skladové procesy.

AutoStore

Postavte základ svého skladového systému na AutoStore – špičce v oboru skladových robotů

Jako první partner AutoStore na světě a přední globální systémový integrátor vám nabízíme bohaté zkušenosti s automatizací skladů pro zákazníky nejrůznějších velikostí a odvětví. Ušetřete místo, snižte náklady, zvyšte efektivitu skladu a posilněte ziskovost díky systému AutoStore dodanému společností Element Logic.

Přečtěte si více o AutoStore
Software

Přidejte náš software a maximalizujte efektivitu svého skladu

Již desítky let vyvíjíme softwarová zařízení s přidanou hodnotou. Náš softwarový ekosystém vám umožňuje navrhovat, realizovat, provozovat a řídit komplexní automatizovaná řešení vašeho skladu.

Přečtěte si více
Robotická řešení

Posuňte svůj systém na vyšší úroveň s robotickými řešeními pro další zvýšení výkonu

Společnost Element Logic byla vždy technologicky zaměřená a jako první jsme úspěšně integrovali technologii robotického vychystávání kusů do systému AutoStore. Tato technologie umožňuje zvýšit kapacitu objednávek, manipulaci se zbožím a rychlost fulfillmentu.

Přečtěte si více
Manipulace s tokem materiálu

Vytvářejte optimální workflow pomocí nejlepších systémů pro manipulaci s materiálem.

Vzhledem k tomu, že každé řešení AutoStore je jedinečné, liší se i optimalizace toku materiálu v jednotlivých skladech. Navrhujeme integrované systémy dopravníkové technologie pro váš sklad AutoStore tak, abyste maximalizovali množství denních vychystávacích transakcí a celkovou ziskovost. Naše řešení manipulace s tokem materiálu zahrnuje pohyb zboží, ochranu, kontrolu materiálu a likvidaci odpadu.

Přečtěte si více

Využijte své investice do automatizace na maximum

Naše rozsáhlé znalosti a zkušenosti nám umožňují poskytovat řešení pro fulfillment na základě vašich potřeb, požadavků odvětví a osvědčených postupů AutoStore.

Design a poradenství

Navrhujeme řešení na míru vašim potřebám – pro optimální ROI

Jako našemu zákazníkovi vám bude přidělen konkrétní tým odborníků na AutoStore a intralogistiku. Ti vám pomohou kalkulovat všechny aspekty provozu, provést výpočty ROI a analýzy návratnosti, abyste našli nejlepší řešení pro vaše současné i budoucí potřeby automatizace skladu. Na základě výsledků tým navrhne skladové řešení na míru, které bude odpovídat vašim potřebám a preferencím.

Přečtěte si více
Dodání systému

Využijte naše jedinečné zkušenosti v oblasti stavebnictví a řízení projektů

Pro zajištění hladkého průběhu výstavby má každý zákazník svého projektového manažera, který je kontaktní osobou a koordinuje všechny aspekty dodávky a výstavby. Díky desítkám let zkušeností s automatizací skladů vám náš projektový management poskytuje předvídatelnost a jistotu během přípravy staveniště, výstavby, instalace, konfigurace, testování a předání, tedy zajišťuje hladký průběh od začátku do konce.

Přečtěte si více
Školení

Využijte svůj systém AutoStore na maximum díky specializovanému školení zaměstnanců

Našim zákazníkům se snažíme poskytovat hodnotu a úspěch a nabízíme rozsáhlá školení v oblasti řešení AutoStore, softwaru a manipulace s materiálem. Kompetence a odborné znalosti jsou rozhodujícími faktory úspěchu a my zveme vybrané zaměstnance k absolvování dalších školení, aby se stali superuživateli.

Přečtěte si více
Servis a podpora

Získejte přístup k podpoře a proaktivnímu servisu, abyste maximalizovali dobu provozu

Váš úspěch je pro nás klíčový a náš tým podpory je vždy připraven vám pomoci, jak jen to bude možné. Pomůže vám i najít oblasti pro zlepšení a růst. Naše zaměření na skvělou a dostupnou podporu v kombinaci s proaktivním servisním týmem nám umožňuje neustále hledat způsoby, jak prodloužit životnost zařízení, zvýšit produktivitu a maximalizovat váš celkový zisk. Jsme hrdí na to, že jsme jednou z nejdostupnějších a servisně nejlépe vybavených společností v oboru.

Přečtěte si více

Zjistěte, jak vám můžeme poskytnout konkurenční výhodu pomocí AutoStore a automatizace skladu

Spojte se s námi