Zapálení přináší výsledky

Zapálení. Závazek. Spolehlivost. Tři slova, která charakterizují Element Logic jako pracoviště.


Volná pracovní místa

“Jako živá a pulsující mezinárodní společnost s vysokými ambicemi, se neustále snažíme být o krok napřed  – nejen pro naše zákazníky, ale také pro naše zaměstnance.”

Pro společnost Element Logic je Práce nás baví a naše heslo „jeden tým, jeden sen“ nezůstává jen na papíře, ale denně je prožíváme.

Společnost Element Logic působí po celém světě. Naše historie jakožto skandinávské společnosti se odráží v našich podnikových hodnotách a organizační struktuře. Přestože technologie jsou součástí našeho každodenního života, naší nejvyšší hodnotou jsou lidé. Naše firemní kultura není založená na hierarchii, ale spíše zaměřená na vytváření respektujícího a otevřeného prostředí. To nám umožňuje efektivně spolupracovat při hledání řešení. Stejně tak klademe důraz na zdravou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a aktivně povzbuzujeme naše zaměstnance, aby každý den trávili čas aktivní činností.

Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme certifikováni našimi zaměstnanci a institutem Great Place to Work.
Tento institut provádí celosvětový průzkum mezi zaměstnanci a měří jejich spokojenost. Důvěryhodnost, respekt, spravedlnost, hrdost a komunita – těchto pět zkoumaných dimenzí poskytuje důležité údaje o tom, jak uspět jako společnost pečující o naše zaměstnance a kulturu.

Jako zaměstnanec společnosti Element Logic budete součástí činorodého mezinárodního prostředí se spoustou prostoru pro vzrušující kariérní příležitosti. Naše platforma profesionálního rozvoje Element Academy zajišťuje, že všichni zaměstnanci Element Logic mají přístup ke standardizovanému školení o našich produktech, procesech a nástrojích.

Pokud chcete zjistit víc o kariérních příležitostech ve společnosti Element Logic, kontaktujte nás pro další informace.