Zvyšte podíl automatizace a zvyšte svůj zisk

eOperator je robotické rameno od společnosti Element Logic řízené strojovým učením. Osvědčilo se ve spolupráci se systémem AutoStore a je považováno za budoucnost logistiky.

eOperator umožňuje automatizovanou manipulaci se zbožím uloženým v AutoStore díky kombinaci oceňované technologie RightPick pro vychystávání kusů od společnosti RightHand Robotics se softwarem od společnosti Element Logic. Když AutoStore dodá zboží, robotické rameno jej vyzvedne a vysokou rychlostí vyřídí objednávky zákazníků, čímž dosáhne vysoké návratnosti investic. Dokáže vychystat a umístit tisíce produktů a díky eliminaci lidských chyb vaši zákazníci vždy dostanou to, co si objednali.

Robotické rameno lze integrovat se systémy AutoStore, eManager a jakýmikoliv dalšími softwary pro řízení skladu (WMS).

Robotické rameno – nová úroveň automatizace

Neúnavný pracovník

eOperátor je zaměstnanec, který se nikdy neunaví, který může pracovat ve tmě bez tepla a který nikdy nepotřebuje sick day. Jeho „mozek“ běží na výkonném grafickém procesoru (GPU), který je navržen tak, aby rychle zpracovával obrovské množství dat, a k plnění různých úkolů využívá strojové učení. Kousek po kousku se učí, jak co nejefektivněji uchopit předměty různých velikostí a tvarů. Nenahrazuje lidské zaměstnance – spolupracuje s lidmi, aby zajistil ziskové a optimalizované pracovní postupy.

S eOperatorem se výrazně snižuje počet kontaktů s lidmi a zefektivňuje se tok ze skladu k zákazníkovi. Pro vaše zaměstnance to znamená, že mohou pracovat chytře, spíše než tvrdě. Jejich pracovní den bude ergonomičtější a úroveň jejich odpovědnosti vyšší.

"Použití technologie RightPick jako systému vychystávání kusů pro zvýšení výkonu v automatizovaném skladu je jedním z nejlepších příkladů vstupu strojového učení do odvětví intralogistiky. Je to budoucnost automatizace."

— utharshan Nadarajah, technologický ředitel, Element Logic
robotická řešení

Jak to funguje

Precizní pohyblivost a flexibilita

eOperator se skládá z robotického ramena, kamery sloužící jako oči, svírající ruky s přísavkou a pohyblivými prsty. Technologie v eOperatoru dokáže během zlomku sekundy zjistit nejrychlejší způsob, jak vychystat položku. Díky této schopnosti přizpůsobit se, učit se a zdokonalovat se je eOperátor jedinečný a vylepšuje řešení AutoStore.

Robotické rameno je také vybaveno intuitivním uživatelským rozhraním, provozním panelem a servisním portálem. Je navrženo tak, aby mohlo pracovat společně s lidmi a bylo maximálně flexibilní. Abyste se ujistili, že eOperator pracuje tak, jak má, máte přístup ke statistickým hlášením v reálném čase.

eOperator je navržen a vyvinut společností Element Logic a byl úspěšně integrován do skladů AutoStore našich zákazníků. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak a kdy můžeme váš sklad posunout na další úroveň automatizace.

Chcete se dozvědět více?
Spojte se s námi ještě dnes

Podívejte se na eOperator v provozu:

Společnost Solar automatizuje svůj sklad pomocí řešení AutoStore od společnosti Element Logic.

Jak to funguje v praxi?