Spravujte svůj automatizovaný sklad s eManagerem

Abychom maximalizovali efektivitu vašeho automatizovaného skladu, snížili provozní náklady a zvýšili spokojenost zákazníků, vyvinuli jsme vlastní software – eManager. Je to portál ke všem informacím, které potřebujete k optimalizaci provozu a přípravě na růst.

eManager má uživatelsky přívětivé rozhraní s integrovanou asistencí operátora AutoStore. Se systémem eManager máte neustále k dispozici kontrolu umístění výrobků, kontrolu zásob, vlastní procesy týkající se přijatého zboží, zpracování vratek, doplňování a vychystávání. Vaši zaměstnanci získají důkladné školení o optimalizovaném používání.

Snadná integrace se stávajícím systémem WMS

Software lze okamžitě propojit se stávajícím systémem řízení skladu (WMS). Integraci lze provést s našim standardním nastavením pro rychlou návratnost investic nebo ji může náš tým odborníků nakonfigurovat na míru vašim potřebám a preferencím. Kombinace konfigurovatelné a standardizované platformy umožňuje systému eManager se vyvíjet a nadále plnit požadavky zákazníků a trhu.

"eManager je mozkem systému AutoStore. Systém dělá efektivním a umožňuje všem složkám skladu vzájemně komunikovat pro optimální workflow."

— Theresa Marin Tantillo, Solutions Architect, Element Logic.
software

Vyvinuto na základě vynikajících znalostí AutoStore

Element Logic je exkluzivním partnerem AutoStore a při vývoji dokonalého softwaru pro AutoStore jsme využili desítky let našich znalostí a strategické angažovanosti. Výsledkem je software, který výrazně zvyšuje přesnost, produktivitu a zpracování dat pro naše zákazníky.

Významnou předností aplikace eManager je její schopnost efektivně stanovit priority nesplněných úkolů. Automaticky nastavuje flexibilní a dynamické systémy front objednávek pro manipulaci s vlnovým vychystáváním, dávkovým vychystáváním, vrácenými a vysoce frekventovanými produkty a další – vše podle vašich potřeb.

Software, na který se můžete spolehnout

eManager je vyvinut tak, aby byla zajištěna dlouhodobá přizpůsobivost, která odolá změnám v odvětví. Je stabilní, škálovatelný a podporuje mobilní, serverové a cloudové služby.

Náš integrovaný tým podpory je odborníkem na eManager i AutoStore a je k dispozici v případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů. Tým podpory vám též může poskytnout měsíční zprávu o pokročilé diagnostice servisu a údržby.

Chcete se dozvědět více o tom, co vám může přinést eManager a automatizace skladu?

Get in touch todaySpojte se s námi ještě dnes