Zaměřeno na detaily a předvídatelnost

Již více než 35 let dodáváme nejmodernější skladová řešení. Díky našim zkušenostem s automatizací máme znalosti a zkušenosti, které nám umožňují vytvářet zisková a škálovatelná řešení, která vydrží desítky let.

Při sestavování ziskového řešení AutoStore velmi záleží na detailech. Klíčovou součástí dosažení úspěšného výsledku je správné vyměření roštu a instalace několika prvních hliníkových sloupků.

Vzhledem k této klíčové fázi vždy využíváme montážní týmy s rozsáhlými zkušenostmi se stavbou mřížky AutoStore. Po tomto kroku se zbytek mřížky snadno sestaví jako pokročilá stavebnice LEGO.

Ve všech fázích výstavby má váš projektový manažer plnou kontrolu nad všemi dodávkami a zajišťuje, aby vše dorazilo včas. Projektový manažer je vaším kontaktním bodem a bude vás průběžně informovat o celém procesu.

"Ani po mnoha letech provozu se společnost Element Logic nesetkala s výrazným zpožděním při realizaci projektu. Naši zákazníci si této odpovědnosti v době změn velmi cení."

— Nils Grille, projektový manažer, Element Logic Norsko
Dodání systému

Automatizace vašeho skladu

Pro optimalizaci manipulace s tokem materiálu navrhujeme a dodáváme také integrovaná dopravníková řešení, která zvyšují úroveň automatizace ve vašem skladu. Dopravníkový systém přivádí objednávky z AutoStore na nakládací rampy a zpracovává odpad a recyklaci.

Dalšími částmi mohou být balicí stroje na kartony nebo pytle, třídicí systémy pro odchozí objednávky a interní distribuce ve skladu.

Po dodání skladového řešení provede náš tým pro uvedení do provozu rozsáhlé testování a simulace možných scénářů. Můžete si tak být jisti, že řešení odpovídá odhadovaným hodnotám kapacity a efektivity z procesu návrhu.