Softwarová automatizace skladu

Vaše konkurenční výhoda dneška i budoucnosti

Již desítky let vyvíjíme softwarová zařízení s přidanou hodnotou. Náš softwarový ekosystém vám umožňuje navrhovat, realizovat, provozovat a řídit komplexní automatizovaná řešení vašeho skladu.

Cílem dílčích produktů Element Logic je vytvořit kompletní skladové řešení na míru. Sjednotili jsme data z našich vlastních softwarových produktů s datovými zdroji třetích stran, abychom vám mohli nabídnout plně propojený ekosystém softwarových řešení.

Element Logic je klíčovým partnerem systému AutoStore. K vývoji dokonalých softwarových řešení pro tento systém jsme zúročili desetiletí znalostí a strategického uvažování. Na základě našich odborných znalostí vznikl software, který významně zvyšuje vaši přesnost, produktivitu a kapacitu výroby.

Seznamte se s naším softwarem

Pro využití dat v praxi

eLogiq

Důležitá provozní data firmy až příliš dlouho vůbec neuměly, nebo nechtěly využít. To nyní chceme změnit za pomoci naší datové platformy eLogiq, která umožňuje optimalizaci skladu na základě dat. eLogiq je cloudové řešení SaaS založené na platformě Microsoft Azure, které shromažďuje, integruje a zpracovává data z různých zdrojů a poskytuje vám cenné informace o výkonnosti skladu, analýzy a předpovědi.

Kombinací dat z různých zdrojů vám pomůžeme vyhnout se nežádoucím výkyvům, nastavovat a srovnávat cíle a upravit procesy tak, abyste mohli optimalizovat svůj sklad a zůstat konkurenceschopní.

Na základě dat umožňuje platforma eLogiq vytvářet řadu softwarových produktů a služeb. V příštích letech budeme pokračovat v rozšiřování produktu eLogiq s cílem umožnit našim zákazníkům dosáhnout plně automatizovaných data-driven skladů.

Kontaktujte nás pro více informací o eLogiq
Mozek systému AutoStore

eManager

eManager je systém pro realizaci, řízení a kontrolu AutoStore skladu. Díky němu budete přesně vědět, kde se vaše výrobky nacházejí a kolik jich máte v daném okamžiku na skladě. eManager poskytuje obsluze asistenci při plnění úkolů v rámci AutoStore a umožňuje integraci vlastních systémů ERP / WMS a systémů skladového zásobování.

eManager optimalizuje a řídí výkonnost skladu AutoStore od příjmu zboží až po expedici. Maximalizuje efektivitu skladových procesů AutoStore, zvyšuje produktivitu, snižuje náklady a zvyšuje spokojenost koncových zákazníků.

Přečtete si víc o eManageru
Řízení pohybu materiálu nad rámec systému AutoStore

eController

eController je naše softwarová sada nástrojů pro integraci automatizovaných zařízení, včetně dopravníkových systémů, montáže krabic, balicích strojů a dalších. Nabízí rozšířené řízení pohybu zboží a objednávek nad rámec systému AutoStore.

Kromě toho, že eController usnadňuje připojení k různým automatizovaným systémům, umožňuje také vytvořit vizualizaci skladů našich zákazníků. To znamená, že můžeme simulovat automatizované skladové pracovní postupy. Díky tomu umíme identifikovat oblasti, kde lze testovat nová řešení a zlepšit efektivitu skladu pro vás jako zákazníka, a ušetřit vám tedy čas i peníze.

Napište nám o více informací
Budoucnost intralogistiky

eOperator

Jakožto první společnost, která úspěšně integrovala technologii robotického vychystávání výrobků do systému AutoStore, jsme hrdí na to, že je eOperator součástí našeho softwarového ekosystému. Tento systém poháněný strojovým učením umožňuje automatizované vychystávání a umisťování zboží z portů AutoStore a je považován za budoucnost intralogistiky.

Začleněním systému eOperator do skladových operací dosáhnete bezpečného a precizního vychystávání zboží, nákladově efektivní práce a optimalizování dodavatelského řetězce s vysokou úrovní ziskovosti a rychlou návratností investic.

Přečtěte si víc o eOperator

Konkurenceschopný sklad funguje na základě softwaru a dat

Náš softwarový ekosystém skládající se z eLogiq, eManager, eController a eOperator vám umožní soustředit se na to, co má pro vaše podnikání skutečný význam: optimalizaci skladu a každodenní provoz.

Software odhaluje data, která identifikují slabá místa a upozorní vás, když je třeba přijmout opatření, aby se předešlo nežádoucím výkyvům. Umožňuje vám také mít kontrolu nad tokem zboží do skladu a ze skladu a přináší vám příležitosti ke zlepšení skladových operací.

Víme, že vaše data jsou důležitá. Náš softwarový ekosystém je využívá tak, abyste mohli pracovat co nejchytřeji a nejefektivněji a dosáhli stanovených cílů.

Kontaktujte nás a získejte více informací o tom, jak může váš sklad těžit z našeho softwarového ekosystému.

Kontaktujte nás a získejte více informací o tom, jak může váš sklad těžit z našeho softwarového ekosystému.

Spojte se s námi ještě dnes