Skupina EET získala s pomocí Element Logic 75% nárůst kapacity úložiště

Jako největší evropský dodavatel IT příslušenství vyřizuje skupina EET více než 6000 objednávek denně. S průměrnou roční mírou růstu 20 procent hledala řešení automatizovaného skladu, kterým by zvýšila efektivitu a škálovatelnost.

Nakonec se Skupina EET ohledně řešení automatizovaného skladu obrátila na Element Logic a investovala do instalace AutoStore kterou tvoří celkem 44 robotů, 10 bran a 60 000 zásobníků AutoStore, což z ní činí jednu ze dvou největších instalací AutoStore® v celém Dánsku.

Expanze bez omezení růstu

„Společnost Element Logic nám slíbila, že můžeme spustit náš AutoStore do sto dnů od podpisu smlouvy, a to jsme udělali! V budoucnu jej ještě rozšíříme, abychom podpořili naše rostoucí podnikání. Těším se na vývoj našeho AutoStore® ve spolupráci s Element Logic, abychom zajistili vynikající služby zákazníkům a efektivitu,“ říká Tom Kjærulf, ředitel dodavatelského řetězce ve skupině EET.

Dnes instalace zvládá více než jeden milion produktů a je klíčovým faktorem ve snaze skupiny EET maximalizovat služby zákazníkům a efektivitu.

Dalším rozhodujícím faktorem je škálovatelnost AutoStore®, která skupině EET umožňuje neustále rozšiřovat velikost skladu, aniž by omezovala rychlost růstu.

Příkladem je rozšíření instalace AutoStore® ve skupině EET, kterou společnost Element Logic dokončila za pouhých pět týdnů prakticky s nulovou odstávkou.

Skupina EET očekává v příštích letech další rozšiřování systému.

Chcete ze svého skladu dostat více?

Zjistěte, jak může Element Logic optimalizovat výkon vašeho skladu

Kontaktujte nás