Když společnost KitchenTime začala nově promýšlet efektivitu svého skladu, společnost Element Logic přišla s automatizovaným řešením

Podnikatelé v oblasti elektronického obchodu Joel Falck a Anton Malmberg mají za sebou dlouhou cestu od doby, kdy před třemi lety zahájili program KitchenTime. S pomocí Element Logic převzali kontrolu nad jeho intralogistikou.

Jako jeden z předních severských dodavatelů domácích výrobků nabízí společnost KitchenTime 70 000 produktů více než 250 000 zákazníků v severských zemích. Ke zvýšení své efektivity však potřebovala pomoc.

Zcela nový sklad KitchenTime

Společnost měla logistické nastavení třetí strany, když se rozhodla přehodnotit účinnost svého skladu. Za účelem dalšího zvýšení efektivity se společnost Element Logic od počátku podílela na procesu automatizace nového skladu.

Nový sklad o rozloze 5000 m2, který se nachází v Eskilstuně, obsahuje nyní systém AutoStore® s prostorem pro 35 000 zásobníků. Společnost Element Logic také dodala veškeré ruční regály pro zboží, které nebylo uloženo v AutoStore, zatímco intralogistické procesy byly řízeny společností Element WCS®.

autostore KitchenTime

Nastavení pro budoucí růst

Řešení společnosti Element Logic pro automatizované skladové operace nyní umožňuje společnosti KitchenTime, aby v příštích letech dále rozšířila své podnikání. Instalace AutoStore® s Element WCS® poskytuje pevné nastavení pro větší dlouhodobou kapacitu, což přispívá jak ke škálovatelnosti, tak k efektivnějším procesům.

Kromě optimalizace výkonu skladů poskytuje nový systém automatizovaného skladu možnost zvládat výkyvy v sezonních špičkách.

Jste připraveni na další krok?

Zjistěte, jak může Element Logic optimalizovat výkon vašeho skladu

Kontaktujte nás