Jollyroom investuje do plně automatického robotického řešení společnosti Element Logic

Společnost Jollyroom je jedním z nejrychleji rostoucích hráčů na trhu elektronického obchodu v severských zemích. Prodává dětské a kojenecké výrobky online a potřebovala najít nové řešení, aby dokázala uspokojit požadavky svých zákazníků na rychlé a bezpečné dodávky. Se svým novým řešením robotických skladů je nyní připravena expandovat úměrně růstu společnosti.

„Neustále tvrdě pracujeme na modernizaci a zefektivnění našich operací a nahrazujeme stará řešení novými. Tímto způsobem snižujeme naše manipulační náklady, což nám umožňuje nabídnout zákazníkům ještě lepší ceny,“ říká Cecilia Olsson, manažerka logistiky ve společnosti Jollyroom. A pokračuje: „AutoStore je také promyšleným řešením z hlediska životního prostředí, protože nové sklady mají extrémně nízkou spotřebu energie. Kromě toho má robotické řešení skladu pro naše zaměstnance řadu ergonomických výhod, například sníženou hladinu hluku a ergonomicky navržené balicí stanice,“ říká Olsson.

Implementace pro Jollyroom v rekordním čase

Dohoda mezi Jollyroom a Element Logic byla podepsána na jaře a již v červenci byl sklad dodán a plně připraven k uvedení do provozu.

„Implementace AutoStore v naší společnosti proběhla v rekordním čase.” Pokud máte velký prodejní úspěch, je třeba rychle ošetřit také logistické aspekty. Skutečnost, že Jollyroom uspěla se stávající organizací v tak krátké době, aniž by to ovlivnilo další aktivity, ukazuje, o jak dynamickou společnost jde,“ říká Terje Skjølberg, manažer prodeje společnosti Element Logic.

autostore

Dobré zkušenosti s Element Logic

Generální ředitel a majoritní vlastník společnosti Jollyroom Ole Sauar uvádí, že s Element Logic již spolupracoval.

„Je to už podruhé, co jsem se spolu s Element Logic podílel na výstavbě AutoStore. Poprvé to bylo v roce 2007 s naší bývalou společností Komplett. Ta se později stala prvním elektronickým prodejcem v severském regionu, který automatizoval svůj úložný systém. Se systémem Element Logic mám dobré zkušenosti díky jeho jednoduchosti, konkurenceschopné ceně a rychlé instalaci,“ říká Sauar. A dodává: „Fyzická instalace proběhla neobyčejně svižným tempem a také integrace mezi našimi systémy SAP a EWCS byla rychlá a dobře implementovaná.“

Společnost Element Logic je rovněž velmi hrdá na příležitost spolupracovat se společností Jollyroom.

„Navzdory tomu, že obě naše společnosti se musejí prosadit na náročném trhu s velkou mezinárodní konkurencí, zaznamenáváme výrazný růst a úspěch. Efektivní logistika a spokojení zákazníci se významně podílejí na našem úspěchu a ambiciózní expanzi společnosti Jollyroom v Evropě,“ uzavírá Skjølberg.

Máte zájem o plně automatizované robotické řešení?

Zjistěte, jak může Element Logic optimalizovat výkon vašeho skladu

Kontaktujte nás