Tři nové trendy, které pomáhají formovat intralogistiku

Zajímá vás, jak se bude tato oblast vyvíjet v nadcházejících letech? Po 35 letech optimalizace výkonnosti skladů máme bohaté zkušenosti a dokážeme rozlišit, co je trvalý trend a co je jen módní výstřelek.

V uplynulých dvou letech jsme byli svědky obrovského růstu a změn v oblasti intralogistiky. Kromě nových technologií a inovativní distribuce k zákazníků vidíme, že se mění i očekávání zákazníků. Chtějí a očekávají rychlejší a spolehlivější fulfillment, a to hned.

Pro udržení konkurenceschopnosti je důležité porozumět novým trendům, které utváří obor.

Právě z toho důvodu jsme napsali tento dokument. Zabýváme se v něm třemi nejvýznamnějšími trendy v intralogistice a fulfillmentu. Jsme přesvědčeni, že tyto trendy budou hrát zásadní roli v tom, jak se toto odvětví bude v příštích letech vyvíjet.

V tomto informačním dokumentu se dozvíte více o následujících trendech v intralogistice:

  • Prodej potravin přes internet a co zákazníci očekávají ohledně dodacích lhůt a flexibility.
  • Mikro fulfillment centra a nové způsoby, které pomáhají zkrátit dobu dodání.
  • O tom, zda automatizace jako služba neboli AaaS, bude řešením pro automatizaci skladů bez nutnosti vynakládat velké počáteční investice.

Tento informační dokument je k dispozici zdarma v českém jazyce.

Využijte potenciál vašeho skladu naplno díky umělé inteligenci

V tomto informačním dokumentu se dozvíte, jak na úspěšné automatizované pracovní postupy a jak zvýšit produktivitu i růst díky spolupráci lidí s roboty.

Stáhnout informační dokument

Využití dat: Další úroveň automatizace skladu

Chcete-li prosperovat a být konkurenceschopní, musíte mít schopnost předvídat nové situace a okamžitě na ně reagovat. Toho dosáhnete, když začnete využívat data ukrytá ve vašem skladu.

Stáhněte se informační dokument

Spočítejte návratnost Vaší investice do automatizace skladu s Element Logic

Automatizace skladového řešení přináší mnoho výhod. Úsporu místa, spokojenější zákazníky a příjemnější pracoviště pro zaměstnance. Jaký je ale její finanční přínos?

Stáhněte se informační dokument