Využití dat: Další úroveň automatizace skladu

Chcete-li prosperovat a být konkurenceschopní, musíte mít schopnost předvídat nové situace a okamžitě na ně reagovat. Toho dosáhnete, když začnete využívat data ukrytá ve vašem skladu.

Data skrytá v provozu skladu vám mohou poskytnout užitečné informace týkající se plánování kapacit, prediktivní údržby, plánování dopravy a udržování motivace zaměstnanců.

„Data jsou skrytým zlatem ve skladech po celém světě. Je načase je využít,“ tvrdí Sutharshan Nadarajah, technologický ředitel společnosti Element Logic.

V tomto dokumentu Nadarajah vysvětluje, jak je budoucnost intralogistiky provázána s datovými řešeními a jak udržet krok s přicházejícími změnami.

Při čtení se dozvíte následující informace:

  • Jak vypadá budoucnost intralogistiky založená na datech?
  • Kde ve vašem skladu cenná data najít
  • Jak se ujistit, že investujete do správných softwarových řešení
  • Jak na využívání dat benefitovat
  • Příklady využití datových řešení k optimalizaci skladových operací
  • Softwarový ekosystém Element Logic

 

Tento dokument je k dispozici zdarma a v češtině.

Využijte potenciál vašeho skladu naplno díky umělé inteligenci

V tomto informačním dokumentu se dozvíte, jak na úspěšné automatizované pracovní postupy a jak zvýšit produktivitu i růst díky spolupráci lidí s roboty.

Stáhnout informační dokument

Spočítejte návratnost Vaší investice do automatizace skladu s Element Logic

Automatizace skladového řešení přináší mnoho výhod. Úsporu místa, spokojenější zákazníky a příjemnější pracoviště pro zaměstnance. Jaký je ale její finanční přínos?

Stáhněte se informační dokument

Tři nové trendy, které pomáhají formovat intralogistiku

Zajímá vás, jak se bude tato oblast vyvíjet v nadcházejících letech? Po 35 letech optimalizace výkonnosti skladů máme bohaté zkušenosti a dokážeme rozlišit, co je trvalý trend a co je jen módní výstřelek.

Stáhněte se informační dokument