robot R5

Vyšší produktivita a snížení nákladů díky robotům řady R5

Pouhých 7 minut nabíjení na tříhodinový nepřetržitý provoz – to jsou modely robotů R5 Pro a R5+ Pro. Jejich zavedením snížíte počet nabíjecích stanic, čímž zvětšíte volný prostor vašeho skladu. Co všechno vám kromě efektivnější práce roboti nabídnou?

Technologie, díky které ušetříte  

Inovativní modely R5 Pro a R5+ Pro jsou dodávány ve dvou velikostech a jsou směřovány primárně do velkých automatizovaných skladů. „Úspěšně osvědčená řada robotů R5 dostává zásadní vylepšení. Nová technologie baterií a nabíjení zvyšuje produktivitu robota. Díky tomu může být ve skladu umístěno méně dobíjecích stanic, čímž vznikne další prostor pro skladování produktů. uvádí Lasse Vik, produktový manažer AutoStore ve společnosti Element Logic.  

Rychlejší nabíjení, více skladovacího prostoru  

Lithium-titanátové baterie (LTO) robotů nyní potřebují ještě kratší dobu na plné nabití, čímž se celý provoz skladu stává ještě efektivnějším. Modely R5 Pro a R5+ Pro si během 7 minut dokáží zajistit dostatek energie k tomu, aby následně mohly nepřetržitě pracovat po dobu 180 minut. Vlivem nižší hmotnosti a rychlejšího nabíjení došlo také ke snížení spotřeby energie, zatímco produktivita robotů vzrostla. Počet robotů potřebných na stejné ploše může být až o 15 % méně ve srovnání se staršími modely. 

Ještě lepší automatizace skladu v praxi 

Nového robota R5 Pro otestoval ve své síti největší internetový obchod ve Skandinávii Bootz. „Jako přední společnost v oblasti elektronického obchodu neustále hledáme nové způsoby optimalizace skladových procesů. Jsme nadšeni z modelu R5 Pro, jenž přináší hmatatelné výhody zákazníkům s velkými systémy AutoStore, kteří vyžadují rychlé vychystávání zboží,“ potvrzuje Tobias Sjölin, technický ředitel v oblasti kompletních logistických služeb ve společnosti Bootz 

Chcete i vy dostát svým ambicím a být jedničkou na trhu ve svém odvětví? Vsaďte na nejmodernější technologie automatizace skladu s Element Logic. Díky systému AutoStore a robotům urychlíte plnění potřeb vašich zákazníků a zefektivníte procesy i pro vaše zaměstnance.  

Přidejte se k odběratelům našeho newsletteru

Buďte v obraze – dostávejte novinky a informace o produktech přímo do své e-mailové schránky.

Odebírat