Photo from Neovia warehouse

Společnost Neovia Logistics investuje do systému AutoStore od společnosti Element Logic

Neovia, společnost 3PL, která spolupracuje s předními automobilovými, průmyslovými, leteckými a technologickými společnostmi, podepsala dohodu se společností Element Logic o instalaci systému AutoStore v Desfordu.

 

Systém AutoStore v Desfordu je klíčovým projektem pro obě společnosti a znamená pro společnost Neovia zásadní změnu ve zlepšování způsobu nakládání s drobnými předměty ve skladech.  Pro společnost Element Logic, původního partnera AutoStore, je to po více než 90 areálech po celé Evropě první projekt ve Velké Británii.

„Jako přední poskytovatel služeb se společnost Neovia vždy zaměřuje na plnění a překračování vysoce výkonných standardů našich klientů. Proto neustále usilujeme o vylepšení našich procesů a zajišťujeme včasné odeslání objednávek se stoprocentní přesností. Vždy jsme měli velmi efektivní, ale manuální proces. Abychom podpořili růst našich zákazníků a připravili se na zmenšující se trh práce, potřebovali jsme nový přístup,“ vysvětluje Guido Van Gompel, ředitel řešení EAME.

Systém je navržen tak, aby byl škálovatelný a rozšiřitelný

„Zvažovali jsme řadu řešení a dospěli k závěru, že AutoStore je nejvhodnější, vysoce výkonný a flexibilní systém. Nemá jediný slabý bod a je sto procent času v provozu. Element Logic předvedl výhody systému a své vlastní zkušenosti jako jeden z evropských lídrů AutoStore, proto jsme si jej vybrali jako svého partnera pro tuto implementaci,“ dodává Van Gompel.

Neovia investuje do řešení AutoStore s původně 43 000 zásobníky a 36 roboty. Systém je navržen tak, aby byl škálovatelný a bylo možné jej rozšířit v několika fázích v rámci postupného uvedení do provozu, což zajistí hladký a nepřerušovaný klientský servis. Zahájení provozu se plánuje na čtvrté čtvrtletí 2020.

„Jsme neuvěřitelně nadšení z partnerství a možnosti dodat řešení AutoStore jednomu z nejvýznamnějších 3PL v automobilovém sektoru. Spolu s Neovií nepochybně dodáme sklad, který splňuje velmi vysoké požadavky na přístupnost, flexibilitu a škálovatelnost,“ říká Jeremy Clouston-Jones, generální ředitel Element Logic UK.

O společnosti Neovia Logistics
Neovia je světovým lídrem v logistice třetích stran a provozuje více než sto zařízení ve více než dvaceti zemích na šesti kontinentech. Společnost Neovia již více než třicet let kombinuje smýšlení OEM s inovacemi v reálném světě, aby spolupracovala s předními společnostmi v automobilovém, průmyslovém, leteckém a technologickém sektoru a řešila složité logistické výzvy.

Přidejte se k odběratelům našeho newsletteru

Buďte v obraze – dostávejte novinky a informace o produktech přímo do své e-mailové schránky.

Odebírat