Společnost Element Logic na trh uvádí AMR řešení ve spolupráci s Addverb Technologies

Element Logic do svého stávajícího portfolia zařadí řešení pro autonomní mobilní roboty (AMR) a softwarovou platformu pro jejich řízení od společnosti Addverb. Tato řešení umožní zákazníkům snížit provozní náklady a zvýšit celkový zisk.

Díky partnerství se společností Addverb nabídne Element Logic svým zákazníkům nové možnosti vysoce flexibilních skladových řešení. Ty zefektivní přepravu materiálu a konsolidaci a sekvencováni zboží při procesech jeho vychystávání systémem AutoStore.

„Pomocí AMR můžeme našim zákazníkům pomoci zlepšit interní procesy, zvýšit efektivitu a nabídnout jim způsob, jak mohou rychleji a spolehlivěji zpracovávat objednávky,“ říká Hans-Jörg Braumüller, ředitel oddělení designu a poradenství v Element Logic.

Unikátní kombinace řešení

Addverb nabízí jedinečnou logistickou kombinaci pevné a mobilní automatizace s moderním podnikovým softwarem. Specializují se na internet věcí, robotiku a poradenství v oblasti skladování. Společnost již poskytla řešení k automatizaci skladů firmám vyrábějícím rychloobrátkové spotřební zboží, jako jsou Unilever, Flipkart, Amazon, PepsiCo, Coca-Cola, Dabur a další.

„Z partnerství se společností Element Logic jsme nadšeni. Tato společnost je známá nejen v Evropě, ale i celosvětově, takže jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s tak prestižním hráčem v oboru,“ říká Pieter Feenstra, generální ředitel společnosti Addverb pro region EMEA. „Tím, že zákazníkům nabídneme přístup ke kompletnímu řešení kombinujícímu systém AutoStore a mobilní roboty, se výrazně zvýší naše schopnost pokrýt veškerou poptávku na trhu. Věříme, že silné portfolio, odborné znalosti v oblasti inovací a rozsáhlé zdroje, které díky tomuto partnerství spojujeme, nám umožní vytvářet ještě větší hodnotu pro naše zákazníky.“

Vysoká míra flexibility

Použití autonomně mobilních robotů se vyznačuje především vysokou mírou flexibility u projektů, kde se pohybuje velký objem druhů a kusů zboží. Pohyb AMR ovládá systém řízení s integrovanou technologií inteligence hejna a laserovou navigací v jednotlivých robotech. Systém AMR k práci nevyžaduje předem definované pevné trasy, protože je dokáže určovat přímo za chodu. Pokud detekuje překážku, AMR trasu upraví a objekt obejde.

„Po intenzivním hledání jsme v Addverbu našli spolehlivého a technologicky etablovaného partnera, který Element Logic podpoří v mezinárodních projektech,” říká Håvard Hallås, obchodní ředitel společnosti Element Logic. „Jedná se o důležitý krok, který díky rozšíření našeho portfolia komplexní automatizace skladů zajistí ještě silnější konkurenční výhody pro naše zákazníky. Jsme nadšeni a těšíme se na společný růst a na příležitosti, které nám partnerství se společností Addverb přinese.“

Přidejte se k odběratelům našeho newsletteru

Buďte v obraze – dostávejte novinky a informace o produktech přímo do své e-mailové schránky.

Odebírat