Společnost Boozt pokračuje v expanzi největšího světového obchodu AutoStore ve švédském Ängelholmu.

Největší světový AutoStore se sídlem v Booztu ve švédském Ängelholmu nyní dále zvyšuje svou kapacitu a jeho rozšíření zajišťuje společnost Element Logic.

Boozt je přední a rychle rostoucí technologická společnost, která prodává módu online. V roce 2019 dosáhla skupina čistých tržeb ve výši 3,4 miliardy švédských korun. S nadcházejícím rozšířením se kapacita v prvním kroku zvýší o dalších 130 000 zásobníkových pozic, 50 000 zásobníků a 30 robotů.
Po dokončení expanze bude společnost i nadále disponovat největším zařízením AutoStore na světě s 500 000 zásobníky a 500 roboty.

„Jsme velmi rádi, že můžeme pokračovat v naší automatizaci a vývoji pomocí prvků Element Logic a AutoStore. Během fáze expanze máme stále 99,7 procenta dobu provozu – a 90 procent dodávek se k zákazníkovi dostane do jednoho až dvou dnů po objednání,“ říká CSCO ve společnosti Boozt, Lars Lindgaard.

Intenzivní spolupráce

Od zahájení partnerství mezi společnostmi Boozt a Element Logic v roce 2017 se spolupráce mezi společnostmi stále více rozvíjela a prohlubovala. Expanze, která bude nyní doručena, je začátkem Fáze 4, což znamená, že nyní bude zahájen modul 4 největšího automatického obchodu na světě.

Jak elektronický obchod roste, řešení od AutoStore a Element Logic pomohly dosáhnout přesnosti, rychlosti uvedení na trh a zvýšení produktivity. Společnost Element Logic se zaměřuje na poskytování výhodných řešení inventáře pro své zákazníky – často podle velmi náročných plánů.

„Největší instalace systému AutoStore na světě zůstává stále na této příčce. Elektronický obchod nadále rychle roste a Boozt je rozhodně v čele s vysokou mírou každodenních dodávek. Flexibilita, škálovatelnost a efektivita, které charakterizují AutoStore, poskytnou společnosti Boozt trvale vynikající konkurenční výhodu na budoucím trhu,“ říká Thomas Karlsson, generální ředitel společnosti Element Logic Sweden.

Přidejte se k odběratelům našeho newsletteru

Buďte v obraze – dostávejte novinky a informace o produktech přímo do své e-mailové schránky.

Odebírat

Chcete se dozvědět více o možnostech optimalizace vašeho skladu?

Kontaktujte nás pro více informací