Společnost Boozt pokračuje v expanzi největšího světového obchodu AutoStore ve švédském Ängelholmu.

Největší světový AutoStore se sídlem v Booztu ve švédském Ängelholmu nyní dále zvyšuje svou kapacitu a jeho rozšíření zajišťuje společnost Element Logic.

Boozt je přední a rychle rostoucí technologická společnost, která prodává módu online. V roce 2019 dosáhla skupina čistých tržeb ve výši 3,4 miliardy švédských korun. S nadcházejícím rozšířením se kapacita v prvním kroku zvýší o dalších 130 000 zásobníkových pozic, 50 000 zásobníků a 30 robotů.
Po dokončení expanze bude společnost i nadále disponovat největším zařízením AutoStore na světě s 500 000 zásobníky a 500 roboty.

„Jsme velmi rádi, že můžeme pokračovat v naší automatizaci a vývoji pomocí prvků Element Logic a AutoStore. Během fáze expanze máme stále 99,7 procenta dobu provozu – a 90 procent dodávek se k zákazníkovi dostane do jednoho až dvou dnů po objednání,“ říká CSCO ve společnosti Boozt, Lars Lindgaard.

Intenzivní spolupráce

Od zahájení partnerství mezi společnostmi Boozt a Element Logic v roce 2017 se spolupráce mezi společnostmi stále více rozvíjela a prohlubovala. Expanze, která bude nyní doručena, je začátkem Fáze 4, což znamená, že nyní bude zahájen modul 4 největšího automatického obchodu na světě.

Jak elektronický obchod roste, řešení od AutoStore a Element Logic pomohly dosáhnout přesnosti, rychlosti uvedení na trh a zvýšení produktivity. Společnost Element Logic se zaměřuje na poskytování výhodných řešení inventáře pro své zákazníky – často podle velmi náročných plánů.

„Největší instalace systému AutoStore na světě zůstává stále na této příčce. Elektronický obchod nadále rychle roste a Boozt je rozhodně v čele s vysokou mírou každodenních dodávek. Flexibilita, škálovatelnost a efektivita, které charakterizují AutoStore, poskytnou společnosti Boozt trvale vynikající konkurenční výhodu na budoucím trhu,“ říká Thomas Karlsson, generální ředitel společnosti Element Logic Sweden.

Join our newsletter

Keep up to date, get insights and product updates straight to your inbox.

Sign up

Chcete se dozvědět více o možnostech optimalizace vašeho skladu?

Kontaktujte nás pro více informací