software

Element Logic vyvíjí s Micfosoftem cloudové platformy, které zefektivňují automatizované sklady

Společnost Element Logic se spojila s Microsoftem. Společnými silami na platformě Microsoft Azure vyvíjí cloudovou datovou platformu. Ta pomocí propočtů dokáže upravit skladové systémy přímo na míru, aby se zvýšila jejich efektivita. Element Logic se tak snaží dosáhnout toho, aby se jejich klienti mohli dále rozrůstat a být efektivnější. Nová technologie se plánuje v Evropě zavádět již v následujícím roce.

Již v první čtvrtině roku 2022 by měl Element Logic a Microsoft představit první verzi cloudové datové platformy. Ta bude jako první využívaná ve společnosti Solar, která bude cloudovou platformu využívat ve svých hi-tech skladech. „Po představení této platformy ve společnosti Solar ji následně plánujeme přidat do našeho portfolia existujících produktů a udělat z toho součást našich kompletních řešení pro automatizaci skladů,“ uvádí Rahman Khanani, Technology Director, který má v Element Logic, který má na starosti strategii a inovace. 

Analýza dat dokáže optimalizovat výkon skladu na maximum 

Pomocí zpětné vazby, kterou bude podávat nová cloudová platforma společnosti Solar, bude Element Logic optimalizovat, aktualizovat a rozšiřovat služby, tak, aby se docílilo co největší efektivity. „Naším posláním je optimalizace výkonů skladů na maximum. Proto chceme našim zákazníkům poskytnout nástroje potřebné k tomu, aby si udrželi konkurenceschopnost na příslušném trhu,“ uvádí dále Khanani.  

Spojení s Microsoftem  

Právě toto byl jeden z důvodů, proč Element Logic navázal spolupráci právě s Microsoftem. Cloudová platforma na Microsoft Azure díky velkému množství dat bude moci analyzovat tzv. akční body, které jsou potřebné k optimalizaci skladových operací. „Inovativní cloudová platforma dokáže posunout nejen samotnou společnost, ale i její zákazníky,“ uvádí Daniel Reime, vedoucí Lead Partner Development v Microsoftu.  

Podle Element Logic a Microsoftu jsou data základním prvkem pro vyvíjení nových řešení a k lepšímu vhledu a porozumění. Dostatečný vhled je pak podle nich klíčový pro udržení si konkurenceschopnosti na dynamickém trhu. Zákazníci tedy díky datové platformě získají přístup k vytváření databází, ze kterých budou moci nejen svá data využívat pro vlastní potřeby, ale budou moci i nakládat s anonymními daty ostatních klientů Element Logic. Největší přínos přinese kombinování dat z různých řešení poskytovaných Element Logic. 

Přidejte se k odběratelům našeho newsletteru

Buďte v obraze – dostávejte novinky a informace o produktech přímo do své e-mailové schránky.

Odebírat